GKS Gumino 2:3 Gladiator Słoszewo

Nie lada emocje zafundowali kibicom piłkarze Gladiatora w starciu z GKS Gumino. Słoszewianie od początku spotkania przeważali i objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy po strzale Patryka Giranowskiego. Po zmianie stron do bardziej zdecydowanych ataków zabrali się gospodarze. W końcu w 62 minucie padła kontaktowa bramka, a dwie minuty później było już 2:1. Gdy wydawało się, że miejscowi pójdą za ciosem, z opresji błyskawicznie uratował nas Mateusz Gocejna, który w kolejnej akcji doprowadził do wyrównania. Od tego momentu piłkarze Gladiatora za wszelką cenę chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sztuka ta udała im się w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Wówczas bramkę na wagę trzech punktów zdobył Robert Rutkowski, który uszczęśliwił licznie zgromadzonych kibiców.

GKS Gumino - Gladiator Słoszewo 2:3 (0:1)