GKS Pokrzywnica 5:0 Gladiator Słoszewo

Piłkarze Gladiatora Słoszewo wysoko przegrali z drużyną Pokrzywnicy i tym samym praktycznie stracili szanse na awans do A klasy. Początek spotkania nie zwiastował takiego rozstrzygnięcia. Słoszewianie, w tej części gry, stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji, jednak tego dnia nie dane im było strzelanie bramek. Z kolei gospodarze skrzętnie wykorzystali błędy naszych zawodników i w niespełna 3. minuty zdobyli dwie bramki. Po zmianie stron Gladiator usilnie dążył do zmiany wyniku. Najlepszą ku temu okazję miał nasz kapitan Robert Rutkowski, który w 55. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Kolejnych sytuacji nie brakowało, jednak bardzo dobrze spisywał się golkiper gospodarzy. Słoszewianie atakowali niemal całym zespołem, przez co narażali się na groźne kontry. W końcu gospodarze zdobyli trzecią bramkę, która mocno podcięła skrzydła naszej drużynie. Na domiar złego od 70. minuty musieliśmy grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mariusza Krzemińskiego. W tym czasie Pokrzywnica zdobyła jeszcze dwie bramki z rzutów karnych i ustaliła wynik spotkania na 5:0.

GKS Pokrzywnica - Gladiator Słoszewo 5:0 (2:0)