Gladiator Słoszewo 3:1 Wkra Radzanów

W pierwszym wiosennym meczu ligowym piłkarze Gladiatora Słoszewo wygrali na własnym boisku z Wkrą Radzanów 3:1. Początek spotkania należał jednak do gości, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, a w 14 minucie objęli prowadzenie. Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Mateusz Gocejna, który popisał się ładnym uderzeniem zza pola karnego. Kolejną bramkę, dającą prowadzenie, zdobył Robert Rutkowski, który okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Mariusz Krzemiński, który otrzymał dokładne podanie od Rafała Kosewskiego.

Gladiator Słoszewo - Wkra Radzanów 3:1 (0:1)

0:1 Zawodnik Wkry (14)
1:1 M.Gocejna (47, akcja indywidualna)
2:1 R.Rutkowski (57, rzut karny po zagraniu ręką)