Gladiator Słoszewo 5:2 Orzeł Sypniewo

W ramach XI kolejki A klasy piłkarze Gladiatora Słoszewo pewnie pokonali Orła Sypniewo 5:2. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Robert Rutkowski, który wykorzystał rzut karny po faulu na Marcinie Czerniakowskim. Na początku drugiej odsłony goście doprowadzili do remisu. Kolejne minuty należały już jednak do słoszewian, a pierwszoplanowe role grali Sebastian Lewandowski oraz Marcin Czerniakowski. Pierwszy z nich strzelił cztery bramki, drugi zanotował trzy asysty i był głównym motorem napędowym gospodarzy. Orzeł odpowiedział tylko jedną bramką i to nasza drużyna mogła się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów. Rozwiń...

Gladiator Słoszewo - Orzeł Sypniewo 5:2 (1:0)