Gladiator Słoszewo 5:4 Kurpik Kadzidło

Niesamowicie emocjonujące spotkanie oglądali kibice zgromadzeni w niedzielne popołudnie na boisku w Słoszewie. Po dziewięciu minutach goście prowadzili już 2:0. Po pół godzinie gry było już 2:2 - bramki dla Gladiatora strzelili Artur Żelasko i Mariusz Krzemiński. Na przerwę z prowadzeniem schodzili jednak przyjezdni. Kurpik utrzymywał prowadzenie do 66. minuty, bowiem bramkę na 3:3 strzelił Robert Rutkowski, który pewnie wykorzystał rzut karny. Cztery minuty później kadzidlańscy piłkarze ponownie wyszli na prowadzenie. Wydawało się, że Kurpik dowiezie zwycięstwo do końca meczu, lecz gole Mateusza Gocejny w 88. minucie oraz powracającego po wielu miesiącach do gry Sebastiana Lewandowskiego tuż przed końcem pozbawiły punktów piłkarzy z powiatu ostrołęckiego.

Gladiator Słoszewo - Kurpik Kadzidło 5:4 (2:3)