IX kolejka

W najbliższą sobotę (22.10) piłkarze Gladiatora Słoszewo podejmą na własnym boisku drugi zespół Wkry Żuromin. Dla obu drużyn będzie to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. W dotychczas rozegranych meczach drużyna z Żuromina zdobyła dziesięć punktów, wszystkie na własnym obiekcie. Z kolei nasi zawodnicy na piętnaście zdobytych punktów, dziewięć uzyskali występując w roli gospodarza. Trener Robert Dobiasz nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Wciąż bowiem niezdolni do gry są Piotr Popiołek, Krzysztof Ksybek, Michał Gocejna i Kamil Jóźwiak, a po meczu z Opią do grona kontuzjowanych dołączył również Łukasz Kucharzak. Bez względu na skład obie ekipy z pewnością powalczą o pełną pulę, która pozwoli im na spokojną pracę w zimie i solidne przygotowanie się do rundy wiosennej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00, a poprowadzą je:

Sędzia główny - p. M.Mulawka

Asystent nr 1 - p. Głowacki

Asystent nr 2 - p. J.Mulawka

ZBIÓRKA O GODZ. 13:45.

PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ I ZABRANIE DOWODÓW.