Korona Karolinowo 1:1 Gladiator Słoszewo

W wyjazdowym spotkaniu rozegranym w ramach XX kolejki klasy A, Gladiator Słoszewo podzielił się punktami z Koroną Karolinowo. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę dla słoszewian zdobył Sebastian Lewandowski. Końcowy wynik nie odzwierciedla jednak wydarzeń, jakie miały miejsce na boisku. Nasza drużyna zaprezentowała się naprawdę dobrze i stworzyła dużo więcej dogodnych okazji do zdobycia bramki od gospodarzy meczu.

Korona Karolinowo -Gladiator Słoszewo 1:1 (1:0)

1:0 Zawodnik Korony (17)
1:1 S.Lewandowski (60, asysta S.Pawlak)

Gladiator: Grzegorz Olszewski, Mariusz Ciski (50, Sebastian Lewandowski), Robert Rutkowski, Dawid Kopeć, Szymon Pawlak, Artur Żelasko, Tomasz Kaczyński (85, Robert Dobiasz), Łukasz Kucharzak, Kamil Jóźwiak (81, Kamil Bednarski ), Mateusz Gocejna, Mariusz Krzemiński (25, Damian Kozłowski)