Wyniki trójmeczu

Piłkarze Gladiatora Słoszewo ze zmiennym szczęściem rywalizowali w sparingowym trójmeczu, który był jednocześnie pierwszym etapem przygotowań do rundy wiosennej. Słoszewianie najpierw zremisowali z Wkrą Sochocin, a następnie musieli uznać wyższość zawodników Iskry Krasne.

Wkra Sochocin - Iskra Krasne 1:0

Gladiator Słoszewo - Wkra Sochocin 1:1

Bramka: D.Kozłowski

Gladiator: Grzegorz Olszewski - Marcin Morawski, Robert Rutkowski, Szymon Pawlak, Dawid Ziemiński, Patryk Giranowski, Łukasz Kucharzak, zawodnik testowany I, Kamil Jóźwiak, Patryk Kapczyński, Damian Kozłowski. Grali także: Mariusz Krzemiński, Ignacy Olszewski, Kamil Bednarski, zawodnik testowany II.

Gladiator Słoszewo - Iskra Krasne 1:3

Bramka: K.Bednarski

Gladiator: Wojciech Kosiński - Robert Rutkowski, zawodnik testowany II, Szymon Pawlak, Dawid Ziemiński, Patryk Giranowski, Łukasz Kucharzak, zawodnik testowany I, Patryk Kapczyński, Mariusz Krzemiński, Kamil Bednarski. Grali także: Kamil Jóźwiak, Ignacy Olszewski, Damian Kozłowski, Grzegorz Olszewski