Gladiator Słoszewo 0:1 Mazowsze Jednorożec

Piłkarze Gladiatora Słoszewo przegrali minimalnie przed własną publicznością z Mazowszem Jednorożec. Obie drużyny zaprezentowały festiwal nieskuteczności, a o końcowym wyniku zadecydowała tylko jedna bramka, zdobyta przez gości w drugiej połowie spotkania. Słoszewianie do meczu przystąpili bez kilku kluczowych zawodników, a w bramce naszego zespołu wystąpił bramkarz drużyny juniorskiej Grzegorz Olszewski, dla którego był to debiut w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Jak się później okazało nasz golkiper był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Rozwiń...

Gladiator Słoszewo - Mazowsze Jednorożec 0:1 (0:0)

0:1 Zawodnik Mazowsza (70)

Gladiator: Grzegorz Olszewski, Artur Żelasko, Robert Rutkowski, Mariusz Ciski, Marcin Morawski, Marcin Czerniakowski (67, Bartłomiej Lewandowski), Patryk Kapczyński (60, Damian Kozłowski), Kamil Dobiasz, Patryk Giranowski, Mariusz Krzemiński, Sebastian Lewandowski (80, Grzegorz Słodownik)