Gladiator Słoszewo 2:3 Tęcza Ojrzeń

Piłkarze Gladiatora Słoszewo po ciekawym meczu przegrali z Tęczą Ojrzeń 2:3. Początek spotkania zdecydowanie należał do gości, którzy po 18 minutach prowadzili już 2:0. Słoszewianie próbowali odrobić straty, jednak zawodziła skuteczność lub dobrze bronił bramkarz gości. Po zmianie stron, gdy Tęcza podwyższyła na 3:0, wydawało się, że jest już po meczu. Wtedy jednak przebudził się Gladiator i szybko odpowiedział bramką kontaktową zdobytą przez Kamila Dobiasza. Chwilę póżniej dośrodkowanie Roberta Rutkowskiego wykorzystał Michał Jarosławski i było już tylko 2:3. Mimo, że nasi zawodnicy nie zwalniali tempa i dążyli do strzelenia kolejnych bramek to do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie. Rozwiń...

Gladiator Słoszewo - Tęcza Ojrzeń 2:3 (0:2)

0:1 Zawodnik Tęczy (15)
0:2 Zawodnik Tęczy (18)
0:3 Zawodnik Tęczy (67)
1:3 K.Dobiasz (69, asysta M.Czerniakowski)
2:3 M.Jarosławski (71, asysta R.Rutkowski)

Gladiator: Piotr Popiołek, Artur Żelasko, Robert Rutkowski, Mariusz Ciski (46, Bartłomiej Lewandowski), Marcin Morawski, Marcin Czerniakowski, Patryk Kapczyński, Kamil Dobiasz, Sebastian Lewandowski (46, Marcin Cędrowski), Mariusz Krzemiński (58, Grzegorz Słodownik), Michał Jarosławski