Orzeł Sypniewo 1:1 Gladiator Słoszewo

Po niezwykle zaciętym meczu pełnym walki piłkarze Gladiatora Słoszewo zremisowali 1:1 z Orłem Sypniewo. Wynik spotkania w 19 minucie otworzył Robert Rutkowski, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Mariuszu Krzemińskim. W drugiej części gry gospodarze po zamieszaniu w polu karnym doprowadzili do wyrównania. Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa bramkarza Piotra Popiołka, którego dobre interwencje kilkakrotnie uchroniły słoszewian od straty bramki.

Orzeł Sypniewo - Gladiator Słoszewo 1:1 (0:1)

0:1 R.Rutkowski (19, rzut karny po faulu na M.Krzemińskim)
1:1 Zawodnik Orła (73)

Gladiator: Piotr Popiolek, Artur Żelasko, Robert Rutkowski, Dawid Kopeć, Szymon Pawlak, Tomasz Kaczyński, Grzegorz Olszewski (87, Jakub Kowalski), Łukasz Kucharzak, Mateusz Gocejna (75, Kamil Celegrat), Kamil Jóźwiak (85, Kamil Bednarski), Mariusz Krzemiński (39, Damian Kozłowski)