Tamka Dzierzgowo 1:3 Gladiator Słoszewo

W ramach XI kolejki B klasy piłkarze Gladiatora Słoszewo odnieśli ósme zwycięstwo w sezonie, pokonując na wyjeździe Tamkę Dzierzgowo 3:1. Pierwszy kwadrans spotkania był wyrównany. W 17. minucie słoszewianie wyszli na prowadzenie za sprawą Patryka Giranowskiego. Od tego momentu inicjatywę przejęli nasi zawodnicy, którzy stworzyli sobie kilka wyśmienitych sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Na domiar złego tuż przed gwizdkiem oznaczającym przerwę, gospodarze doprowadzili do wyrównania. Po zmianie stron bramki strzelali już tylko goście. W 61. minucie Robert Rutkowski wykorzystał rzut karny i dał prowadzenie Gladiatorowi, a kilka minut później wynik meczu ustalił Mateusz Gocejna, który dołożył trzecie trafienie.

Tamka Dzierzgowo - Gladiator Słoszewo 1:3 (1:1)