Bramki

Karniewo
90'

Kary

Łukasz Świętorecki Po zakończeniu spotkania otrzymane napomnienie. Krytyka orzeczeń sędziego : K***a kiedy Ty to kończysz?"
Mateusz Miłoński Po zakończeniu spotkania otrzymane napomnienie. Krytyka orzeczeń sędziego: "K***a co Ty zrobiłeś",
52'
Łukasz Palewski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
84'
Marcin Dziubiński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.

28.07.2021

W ostatnim, środowym meczu 5 kolejki Ligi Okręgowej Wieczfnianka Wieczfnia dowodzona przez Jarosława Szmyta pokonała w Karniewie miejscową Pełtę 4:3. Podopieczni Jarosława Szmyta już w 4' objęli prowadzenie po rzucie rożnym z 16 metrów w samo okienko przymierzył Michał Dąbrowski. W 30' po błędzie defensywy gospodarzy do bramki trafił Piotr Melchinkiewicz. Po przerwie kontaktowego gola zdobyli gospodarze. W 58' mocny strzał z rzutu wolnego Marcina Harzyńskiego, bramkarz wybił przed siebie, Kamil Rutkowski dopełnił tylko formalności. W 88' po dograniu Rutkowskiego, Marcin Dziubiński strzela czwartą bramkę. W doliczonym czasie gospodarze strzelają trzecią bramkę.