Autor:

tomzmuda

Utworzono:

01.08.2021

Wieczfnianka wysoko pokonała przedostatnią Pełtę Karniewo. Już do przerwy było 2:0, mimo naszej przeciętnej gry. Gole strzelali Piotr Melchinkiewicz (8 minuta) i Kamil Rutkowski (41 min.). Świetnej okazji w 32 minucie nie wykorzystał Daniel Kołakowski strzelając w nogi bramkarza. Lepsza gra w drugiej połowie przyniosła nam kolejne bramki: Marcina Harzyńskiego (65 min.), Michała Dąbrowskiego, który asystował przy pierwszych 2 golach (87 min.) i Jakuba Mazurkiewicza w ostatniej akcji meczu (asysta Melchinkiewicza). Szkoda, że sędzia nie uznał gola Dawida Sarnowskiego, który pokonał bramkarza po ładnej zespołowej akcji. Jeszcze w 82 minucie, tuż po wejściu na boisko, Mateusz Szymański strzelił głową nad bramką. Pierwsze 2 gole padły w sytuacjach sam na sam z bramkarzem, a 3 następne po strzałach z dystansu. Szczególnie mogły się podobać gole Dąbrowskiego (strzał z 25 metrów tuż przy słupku) i Mazurkiewicza, który przelobował bramkarza spod linii bocznej.