Gladiator Słoszewo 4:0 GKS Gumino

Piłkarze Gladiatora Słoszewo zrehabilitowali się za ubiegłotygodniową porażkę z MKS-em II Ciechanów i pokonali GKS Gumino 4:0. Początek spotkania był dość wyrównany i w tej części gry obie drużyny miały swoje szanse na strzelenie gola. Od 22 minuty goście grali w osłabieniu, po tym jak jeden z zawodników w ciągu kilku sekund otrzymał dwie żółte kartki i przedwcześnie musiał opuścić boisko. Mimo przewagi liczebnej słoszewianie nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji. Pierwsza bramka padła dopiero w 35 minucie. Jej autorem był Patryk Giranowski, który wykorzystał idealne podanie od Łukasza Kucharzaka i przelobował golkipera gości. Chwilę później padł kolejny gol. W tej sytuacji podawał Mariusz Krzemiński, a na listę strzelców wpisał się Szymon Pawlak. Po zmianie stron nasz najlepszy strzelec Mariusz Krzemiński podwyższył wynik na 3:0. W 66 minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Giranowski i ustalił końcowy rezultat.

Gladiator Słoszewo - GKS Gumino 4:0 (2:0)