XV kolejka

W najbliższą sobotę (13.05) piłkarze Gladiatora Słoszewo zmierzą się na własnym boisku z drużyną GKS Gumino. Nasz rywal w poprzedniej kolejce odniósł cenne, bo dopiero drugie w sezonie, zwycięstwo, pokonując 3:1 Wkrę Radzanów. Z kolei słoszewianie niespodziewanie przegrali przed własną publicznością z niżej notowanym MKS-em II Ciechanów 2:3. Biorąc pod uwagę pozycję obu zespołów w ligowej tabeli, faworytem są gospodarze. Trzeba jednak też pamiętać, że każdy mecz to osobna historia i niczego nie dostaniemy za darmo, o czym dobitnie przekonaliśmy się tydzień temu. Mimo wszystko mamy nadzieję, że Gladiator zagra, jak na lidera przystało i zdobędzie komplet punktów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00, a poprowadzą je:

Sędzia główny - p. Dzięgielewski

Asystent nr 1 - p. Piejdak

Asystent nr 2 - p. Wydurski

ZBIÓRKA O GODZ. 14:45

PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ I ZABRANIE DOWODÓW.