Autor:

tomzmuda

Utworzono:

02.10.2021

Niestety zagraliśmy dziś zbyt słabo, by móc się cieszyć ze zdobytych punktów. W 9 minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Karola Kołakowskiego (asysta przez pół boiska Bartłomieja Rogowskiego). Niestety potem już było tylko gorzej. W 32 minucie goście wyrównują, a tuż po przerwie przegrywamy 1:2 po centrze z rzutu rożnego i strzale głową. Od tego momentu zawodnicy Żbika skupiają się na kontratakach. Wykorzystują dwa z nich w 64 i 68 minucie. Wieczfnianka do końca próbuje strzelić drugiego gola i dopina swego w przedostatniej minucie spotkania. Dawid Jędrzejewski wrzuca piłkę z rzutu rożnego na głowę Olafa Libudzkiego, a ten na raty pokonuje bramkarza przyjezdnych. Trzeba wyciągnąć wnioski i zagrać lepiej w następnym meczu.