tomzmuda

Utworzono:

11.10.2021

Relacja Orzyc:

W 8 kolejce sezonu podopieczni Błażeja Kaszuba udali się do Słoszewa, gdzie zmierzyli się z miejscowym Gladiatorem. Miejscowi przed rozpoczęciem meczu byli niepokonani w lidze jednak po starciu z Nasza drużyna posmakowali goryczy porażki. Orzyczanie pewnie wygrali, jak się okazywało do tej pory na niełatwym terenie. Jednak to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola w 18 minucie meczu z rzutu karnego. Orzyc odpowiedział w 33 minucie po rzucie rożnym piłkę w siatce bramki Słoszewa umieścił Piasecki. Wynik do przerwy 1-1. Na początku drugiej części zawodów zadajemy cios nr 2 i po raz kolejny Piasecki wpisuje się na listę strzelców. Kolejne 10 minut meczu przynosi Nam następne dwa trafienia, Kordek na 1-3 i za minutę Sygocki podwyższa na 1-4. Gladiator w 76 minucie strzela gola na 2-4, ale już za chwile na tablicy wyników wynik 2-5, Sygocki po strzale z ponad 20 metrów pokonuje golkipera Gladiatora. Gospodarze w końcówce meczu zdobywają gola na 3-5 i tym samym ustanawiają wynik spotkania. Choć w doliczonym czasie gry mamy okazje na podwyższenie wyniku jednak nasz kapitan nie wykorzystał rzutu karnego.