Kary

82'
Jakub Żbikowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
43'
Piotr Gutowski Niesportowe zachowanie -odepchniecie przeciwnika w przerwie w grze oraz użycie słów , " k***a zacznij grać a nie się popisujesz".
62'
Daniel Kopeć Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
67'
Piotr Kubat Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego asystenta nr.1 słowami: „ co ty k***a pokazujesz jaki spalony ”

18.07.2021

Dzisiejszy mecz Wieczfnianki z liderem Ligi Okręgowej zakończył się naszą wysoką porażką. Szczęście nam wybitnie nie sprzyjało, gdyż w pierwszej połowie nasi piłkarze dwukrotnie pokonali... Adriana Sodomę. Na 0-3 Radosław Jankowski w 21 minucie oraz na 1-5 Marcin Dziubiński tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Kilka minut wcześniej (39') po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową do właściwej bramki strzelił gola Bartosz Półkoszek (1-4). Było to premierowe trafienie młodego obrońcy w piłce seniorskiej. W drugiej połowie Troszyn zdobył jeszcze 2 gole (57' i 68'), na które odpowiedział w 89' Krzysztof Deka strzelając po indywidualnej akcji prawym skrzydłem (2-7). Ozdobą spotkania był gol zdobyty przez kapitana przyjezdnych w 36'. Po jego strzale piłka trafiła w "okienko" ocierając się o poprzeczkę (0-4).