Autor:

tomzmuda

Utworzono:

18.07.2021

Po serii porażek nieoczekiwanie przywozimy punkt z Jednorożca. Mazowsze obejmuje prowadzenie w 25 minucie. Dziesięć minut później zdobywamy gola po strzale z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem jest Marcin Dziubiński, a "jedenastkę" wywalczył Michał Majewski. Na przerwę schodzimy z rezultatem remisowym 1:1. Na początku drugiej połowy gospodarze strzelają na 2:1, jednak my nie rezygnujemy i doprowadzamy do wyrównania w 60 minucie po strzale Karola Kołakowskiego z podania Dziubińskiego. Jednym z bohaterów spotkania był nasz bramkarz, Adrian Sodoma, który bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach. Idzie ku lepszemu. Brawo Panowie!