Kary

64'
Michał Majewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
46'
Andrzej Dąbrowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
61'
Igor Tułowiecki Niesportowe zachowanie - użycie słów do sędziego głównego " dobra przestań pan gadać tylko k***a gwiżdż co tak się patrzysz.
81'
Arkadiusz Czaplicki Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.

19.07.2021

Ostatni mecz u siebie w 2017 roku zakończył się porażką Wieczfnianki. Już do przerwy przegrywamy 0:2. Najpierw w 40 minucie z kontrataku zawodnik gości w sytuacji sam na sam pokonuje Adriana Sodomę, a trzy minuty później tracimy gola po błędzie Bartosza Półkoszka. W 56 minucie nadzieje przywraca nam Sebastian Krajewski (po rzucie wolnym Michała Dąbkowskiego) strzelając do siatki na 1:2 między nogami bramkarza. W 70' Orzyc podwyższa prowadzenie na 1:3. Po 9 minutach pada ostatni gol spotkania. Rzut rożny egzekwuje Dąbkowski, Krzysztof Deka główkuje przy dalszym słupku, a interweniujący obrońca Orzyca również głową pokonuje własnego bramkarza. Szkoda straconych punktów. Nasi wychowankowie odgrywają coraz większą rolę w zespole. W roli kapitana debiutował 18-letni Sodoma (jeden z najmłodszych, a może i najmłodszy kapitan Wieczfnianki w historii), natomiast debiutanckiego gola w seniorach zdobył 16-letni Krajewski (jeden z najmłodszych strzelców w historii naszego klubu).