Patryk Wierzbicki Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Jakub Wojciechowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
61'
Maciej Komorowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
87'
Henryk Krajewski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
93'
Jakub Żbikowski Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem słów: „K***a! Co Ty gwiżdżesz!”

19.07.2021

Remis w Strzegowie bardzo komplikuje naszą sytuację w tabeli. Zamiast trzech punktów straty mamy ich sześć i gorszy bilans meczów. Już w 7 minucie obejmujemy prowadzenie. Kamil Rutkowski centruje w pole karne, a Marcin Dziubiński uprzedzając obrońcę strzela obok bramkarza. Później niepotrzebnie oddajemy miejscowym inicjatywę za szybko pozbywając się piłki. Pod koniec pierwszej połowy Adrian Sodoma w pięknym stylu broni uderzenie z ostrego kąta. Na początku drugiej połowy również gramy zbyt zachowawczo. W 51 minucie Sodoma ratuje nas przed utratą bramki, ale w 56 już piłka wpada do siatki po golu Macieja Wareckiego z rzutu wolnego. Dopiero utracony gol powoduje, że zaczynamy grać odważniej. W 76 minucie Henryk Krajewski nie trafia do pustej bramki z połowy boiska po odebraniu piłki obrońcy ze Strzegowa. W 81 minucie dopinamy swego i po kardynalnym błędzie bramkarza Maciej Komorowski strzela na 2:1. Tym razem gramy jeszcze lepiej i miejscowi nie są w stanie nam zagrozić aż do 93 minuty. W narożniku naszego pola karnego o bezpańską piłkę walczy nasz obrońca z rywalem, a sędzia po podpowiedzi asystenta... dyktuje rzut karny. Ostatni raz takiego karnego podyktowano chyba w "erze Fryzjera". Niestety Warecki nie myli się z "11" i mecz kończy się remisem.