Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Wkra Sochocin

Wkra Sochocin Goście

Wieczfnia Kościelna

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Kamil Rutkowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Wkra Sochocin
Łukasz Szabrański Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Radosław Jakubiak Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***a mać!!! Jaki faul?? Nawet go nie dotknąłem!!!”

Jarosław Szmyt Trener
Tomasz Żmuda Kierownik drużyny
Wojciech Pogorzelski Kierownik drużyny
Krzysztof Chmielewski Drugi trener
Rafał Amelian Fizjoterapeuta
Krzysztof Dzięgielewski Trener
Józef Grabowski Kierownik drużyny

28.07.2021

Kolejne zwycięstwo odnieśli Seniorzy Wieczfnianki. Pokonali pewnie Wkrę Sochocin po golach Rafała Borkowskiego i Piotra Melchinkiewicza. W pierwszej połowie spotkanie było w miarę wyrównane, jednak lepsze sytuacje mieli gospodarze. Już w 5 minucie Kamil Rutkowski strzelił głową w poprzeczkę. W 23 minucie Hubert Lemanek oddał mocny strzał z około 30 metrów. Niestety piłka poszybowała tuż nad bramką gości. W 36 minucie ponownie Rutkowski stanął przed szansą na strzelenie pierwszego gola, lecz pośpieszył się i zamiast przyjąć piłkę próbował strzelać głową. Druga odsłona to już zdecydowana dominacja Wieczfnianki. Świetnej sytuacji po błędzie obrońcy Wkry nie wykorzystał w 56 minucie Rutkowski strzelając nad bramką. Na szczęście w 66 minucie obejmujemy prowadzenie. Marcin Dziubiński precyzyjnie dośrodkowuje z rzutu wolnego, a Rafał Borkowski silnym strzałem głową nie daje szans bramkarzowi. Pierwsza okazja bramkowa (w 73 minucie) w drugiej połowie dla gości nieomal zakończyła się golem - po silnym strzale zza pola karnego piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi w pole. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie Piotr Melchinkiewicz, który w sytuacji sam na sam skierował piłkę do bramki po wznowieniu gry przez Oskara Bucholskiego (asysta bramkarza!). Jeszcze w doliczonym czasie gry Wkra miała szansę na honorowe trafienie, jednak zawodnik gości strzela głową obok bramki.