Sochocin
90'

Kary

44'
Szymon Piekarzewski Nierozważny atak nogą w głowę przeciwnika podczas walki o piłkę.
34'
Piotr Król Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.

31.07.2021

Już drugi raz z kolei Seniorzy Wieczfnianki zakończyli swój występ wynikiem nierozstrzygniętym. Tym razem zremisowali w Sochocinie z miejscową Wkrą. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze - w 3 minucie strzelając gola z rzutu karnego. Na 1:1 wyrównał w 20 minucie Piotr Melchinkiewicz. Po kolejnych 5 minutach prowadziliśmy już 2:1 za sprawą Kamila Rutkowskiego. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg gry na boisku, kontry w naszym wykonaniu były groźne. Sytuacji bramkowych nie wykorzystali: Dziubiński, Kołakowski i Melchinkiewicz. Niestety ponownie nie dowieźliśmy zwycięstwa. Wkra wyrównała w 89 minucie.