Autor:

mazowia

Utworzono:

24.04.2016

Na inaugurację rundy wiosennej zagraliśmy z Lwówianką na ich jak zawsze trudnym terenie. Mecz rozpoczęliśmy w lekko  okrojonym składzie spowodowanym w dużej mierze kontuzjami naszych trzech bramkarzy. Na kluczowej pozycji czyli w bramce stanął trener i zachował czyste konto. Jedna sytuacja wybroniona w sytuacji sam na sam i dwa groźne strzały o bronione do spółki z obrońcami. Duża przewaga naszego zespołu w pierwszej połowie spotkania. Gorzej było ze skutecznością. Jednak wynik 0-4 do przerwy może cieszyć. Hattrick Sebastian Margola i bramka zdobyta oczywiście głową Mariusza Ambroziaka.  W drugiej połowie my z wiatrem, jednak tempo meczu znacznie spadło. Kilka sytuacji do zdobycia bramki jednak znów ta skuteczność :( W końcówce spotkania strzał oddaj Adrian Olkiewicz, piłkę odbitą od poprzeczki przejmuje Tomasz Zwierzchowski i mocnym uderzeniem w krótki róg bramki pokonuje bramkarza gospodarzy. Spotkanie kończy się wynikiem 0-5 dla Mazowii.